Przegląd popularnych modeli baterii 3 otworowych Deante!

Marka Deante już od wielu lat cieszy się zaufaniem inwestorów i użytkowników. Nic dziwnego, bo oferuje ona najwyższą jakość produktów, ich funkcjonalność, ale również i wysoką estetykę. Taka armatura łazienkowa sprawdza się zarówno w małych łazienkach w budownictwie wielorodzinnym, jak i w dużych salonach kąpielowych, gwarantując komfort relaksujących kąpieli i codziennej higieny. Na które wyposażenie łazienki od Deante się zdecydować? Aby nieco ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, omawiamy popularne modele baterii 3 otworowych.

Bateria wannowa 3-otworowa Deante JASMIN

Bateria wannowa 3-otworowa Deante JASMIN to propozycja dla inwestorów, którym zależy na estetycznym wyglądzie, ale również i nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki którym można poczynić oszczędności w domowym budżecie. Ta wyjątkowa Deatne bateria wannowa wykonana została z wysokiej jakości mosiądzu. Jest on odporny na korozję, a także łatwy w utrzymaniu czystości.

Dodatkowym atutem produktu jest również ceramiczna głowica, która zapewnia wiele lat bezawaryjnej pracy. Warto wiedzieć również, że wybierając model JASMIN, przyczyniasz się do dbania o planetę i środowisko naturalne, w którym żyjemy. Jak to możliwe? Otóż bateria do wanny z tej linii wyposażona została w aerator, napowietrzający wodę, co znacznie ogranicza jej zużycie – wg badań może być to nawet o 40%.

Warto podkreślić również, że wszystkie produkty z kategorii baterie wannowe od Deante doskonale wpiszą się zarówno w klasyczne rozwiązania aranżacyjne, jak i w nowoczesny styl minimalistyczny. Dotyczy to również modelu JASMIN, niezwykle eleganckiego o klasycznych kształtach.

bateria 3 otworowa

Bateria wannowa 3-otworowa Deante HIACYNT

Przechodząc na stronę https://www.lazienkiabc.pl/Deante-p14/Baterie-wannowe-c157 obejrzeć można wiele modnych modeli od wiodącego producenta. Jednym z tych, który przyciąga największą uwagę, jest Deante bateria wannowa 3 otworowa HIACYNT. To bateria jednouchwytowa w kolorze chrom błyszczący, niezwykle popularnym z racji tego, że dyskretnie wpisuje się on w każdą aranżację. Podobnie, jak w przypadku modelu JASMIN, również i tutaj strumień wody jest napowietrzany, co sprawia, że jej przepływ jest znacznie mniejszy. Co więcej, jest to bateria wannowa z natryskiem, wyposażona w mechaniczny przełącznik funkcji. Dzięki słuchawce możliwa jest zarówno relaksacyjna kąpiel, jak i orzeźwiający prysznic.

Bateria wannowa 3-otworowa Deante ANEMON BIS Nero

Poszukując najlepszych rozwiązań do swojej łazienki, warto sprawdzić również stronę https://www.lazienkiabc.pl/Deante-p14/3-otworowe-c197, gdzie zamieszczono kolejne, niezwykle interesujące oferty. To np. bateria wannowa 3-otworowa Deante ANEMON BIS Nero w kolorze czarny mat. Ciekawym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę, jest serwis dojazdowy Deante, dostępny w całym kraju. Dodatkowo, poza niebagatelnym designem, bateria posiada również przełącznik funkcji, funkcję napowietrzania strumienia wody, a samą kolekcję Deante ANEMON BIS tworzą różne rodzaje baterii umywalkowych, dzięki czemu w łazience można stworzyć harmonijną całość aranżacyjną.

One thought on “Przegląd popularnych modeli baterii 3 otworowych Deante!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 14 =